Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > " W krzywym zwierciadle'' - Czaroit

" W krzywym zwierciadle'' - Czaroit

Autor

Przemysław Staszewski

Przemysław Staszewski

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

" W krzywym zwierciadle'' - Czaroit

Klasyczny Pierścień z serii" W krzywym zwierciadle", z nieregularnym kamieniem na przekór symetrycznej produkcji masowej gwarantuje, iż będzie jeden jedyny. Pierścień z naturalnym czaroitem, którego złoża już zostały wyczerpane i jego cena stale rośnie. Kamień ten, jak wszystkie w tej serii oszlifowany został ręcznie przeze mnie, oprawiony w prostą, polerowaną na wysoki połysk oprawę. Obrączka została zaoksydowana, częściowo przetarta i wypolerowana na wysoki połysk, obrączka jest regulowana. Srebro próby 930 oraz 999. Wymiary kamienia to 20mm na 16mm. Polecam Staszewski Przemysław.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: