Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Kłębek nerwów kanciasty vol. 2

Kłębek nerwów kanciasty vol. 2

Autor

Katia i krokodyl

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Kłębek nerwów kanciasty vol. 2

Pierścionek wykonany ze srebra [pr. 925] w połączeniu ze splątanymi kółeczkami o różnych wielkościach, kryształkiem Swarovskiego w kształcie kostki [Vitrail Medium] oraz srebrnym sześcianem. Obwód regulowany. Srebro ręcznie oksydowane i satynowane. Oksydowanie srebra - efekt ciemnego, matowego nalotu na srebrze jest efektem zamierzonym dla podkreślenia szlachetnego, postarzałego wyglądu biżuterii. Biżuteria ozdobnie zapakowana.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: