Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > Jantar tricolor (komplet)

Jantar tricolor (komplet)

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Jantar tricolor (komplet)

Komplet pełen bursztynu. Nieregularne, szlifowane kawałki ( 8-13 mm ) w trzech kolorach: od mleczno-miodowego, przez rudawo-pomarańczowy, aż po brunatny. Ciekawy, wyrazisty dodatek, który przypomni Ci wakacyjne spacery po plaży i zatrzyma lato na cały rok. Gorąco polecam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: