Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Plecione węże- długi stalowo srebrzysty

Plecione węże- długi stalowo srebrzysty

      

+ koszt przesyłki: 7.20 PLN (więcej informacji)

Plecione węże- długi stalowo srebrzysty

Naszyjnik z serii "Plecione węże". Sznur został misternie wypleciony na szydełku z setek drobnych szklanych koralików w kolorze stalowo szarym. Podstawą naszyjnika jest mocna, szara nić bawełniana, dzięki niej naszyjnik jest giętki, "lejący". Prosta forma sznura umożliwia noszenie go na wiele sposobów- pojedynczy oraz podwójny sznur, można również zawiązywać na nim węzeł. Minimalistyczna forma nadaje mu nowoczesny charakter. Idealnie skomponuje się zarówno z koszulą jak i z wieczorową sukienką.Sznur przy zapięciu ozdobiony został szklanymi koralikami fasetowanymi. Długość naszyjnika po rozpięciu to około 111cm plus 1cm karabińczyk plus 4,5cm zapięcie regulowane w kolorze srebrnym.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (7.20 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: