Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > pierścień z herbacianym bursztynem

pierścień z herbacianym bursztynem

      
228 PLN
+ koszt przesyłki: 11.00 PLN (więcej informacji)

pierścień z herbacianym bursztynem

Pierścień wykonany został własnoręcznie od podstaw ze srebra (próba 925) i dużego bursztynu bałtyckiego o pięknej barwie herbaciano-brązowowej z koniakowymi refleksami. Niejednolita struktura bursztynu ciekawie załamuje promienie światła dając wrażenie "wewnętrznego życia kamienia". Jego wielkość to 2.5cm/1.8cm, wys. 1.4cm. Bursztyn w prostej, minimalistycznej oprawie srebrnej, oksydowanej, przecieranej, lekko nierównej, sprawiającej wrażenie wykopanej z ziemi . Wielkość regulowana ( proszę o wcześniejszą informację na jaki rozmiar mam ustawić pierścień). Bizuteria zostanie zapakowana w ozdobne pudełeczko i zabezpieczona do wysyłki. Zapraszam.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (11.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: