Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Spool - pierścionek szpulka z Lapis Lazuli

Spool - pierścionek szpulka z Lapis Lazuli

      
78 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Spool - pierścionek szpulka z Lapis Lazuli

Spool to kolekcja pierścionków szpulek z pięknymi minerałami. Pierścionek, który przedstawiony jest na zdjęciach stworzony został przeze mnie z czystej, gładkiej i polerowanej miedzi. Minerały jakich użyłam to okrągłe kaboszony Lapis Lazuli i Kamienia Księżycowego (6mm i 4mm). Stwarza wrażenie kilku pierścionków. Szerokość obrączki - 7mm. Rozmiar jubilerski - 13. Średnica wewnętrzna - 15,5mm. Chętnie wykonam inne rozmiary oraz inne kombinacje minerałów. Przedmiotem sprzedaży jest wyłącznie pierścionek szpulka - zdjęcie z trzema pierścionkami jest zdjęciem poglądowym. Kolory mogą się nieznacznie różnić ze względu na indywidualne ustawienia monitorów. Serdecznie polecam! © Studio Angel

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 28/04/2017. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: