Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek z Różowym kwarcem

Pierścionek z Różowym kwarcem

Autor

Aleja Srebra

      
269 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek z Różowym kwarcem

Bardzo ładny i praktyczny pierścionek z kwarcem różowym, wkomponowanym w dwie płaszczyzny kształtem przypominające trójkąty, których ostre kąty zostały zastąpione łukami. W ten sposób forma pierścionka dopasowana została do obrysu kamienia i nabrała łagodnych, przyjaznych linii. Większa powierzchnia, na której umieszczona została oprawka kamienia jest pokryta nieregularnym wzorem wklęsłym. Pokrycie tej warstwy oksydą (przyciemnienie) powoduje lepszą ekspozycję jasnego, różowego kwarcu i bardzo wpływa na atrakcyjność tej srebrnej biżuterii artystycznej. Pierścionek został wykonany w taki sposób, aby ewentualnie w razie potrzeby jego powiększenie nie stanowiło problemu. Wybierając biżuterię, którą tworzę, wybierasz najwyższą jakość i piękno, które nie przemija. Masa 8,69 Próba 925 Kamień Kwarc różowy Długość 30 mm (wymiar górnej części pierścionka) Szerokość 17 mm (wymiar górnej części pierścionka) Rozmiar 14 lub większy

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 10/07/2017. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: