Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek złoty z turmalinem zielonym

Pierścionek złoty z turmalinem zielonym

Autor

Dawid Pandel

      
587 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek złoty z turmalinem zielonym

W pełni ręcznie wykonany, minimalistyczny pierścionek ze złota 8K (333) koloru żółtego. Wyrób ozdobiony naturalnym kamieniem szlachetnym, turmalinem koloru zielonego, szlif gruszka. Szczegółowe parametry kamienia to: wymiary 8.7 x 6 x 3.7 mm; masa 1.16ct; nietraktowany, pochodzenie Mozambik; Twardość w skali Mohsa 7.0 – 7.5. Rozmiar pierścionka 22, na indywidualne zamówienie zmienię rozmiar bezpłatnie na dowolny. Szyna pierścionka młotkowana, polerowana na wysoki połysk o szerokości ok. 1.3 mm. Wymiary oprawki kamienia ok. 9.5 mm / 6.8 mm. Nowoczesna, prosta stylistyka, projekt skoncentrowany wokół naturalnego minerału. Wyśmienity pomysł na prezent dla miłośnika kamieni szlachetnych. Do wysyłki wyrób zapakuję w sygnowane pudełko i torebkę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: