Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Ametyst - antycznie

Ametyst - antycznie

Autor

Butterfly Art

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Ametyst - antycznie

Wyjątkowe, bardzo efektowne kolczyki wykonane w całości ze srebra próby 925, srebro oksydowane i cieniowane. Ażurową ozdobę wielkości ok 3 cm zdobi drobna, fasetowana oponka ametystu. Kolczyki są utrzymane w tonacji szarości i fioletu a ich całkowita długość wraz z biglami angielskimi wynosi ok 6,5 cm. Biżuteria ozdobnie zapakowana.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: