Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > Kryształowe róże (komplet)

Kryształowe róże (komplet)

Autor

Kinga Bondyra

      
129 PLN
+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Kryształowe róże (komplet)

Przepiękny komplet wykonany ze srebra pr 925 oraz kryształów Swarovski o wym. 22mm w kolorze Crystal AB. Kryształy cudownie załamują światło i mienią się tęczą kolorów. Barwa kryształów zależy od oświetlenia i stopnia jego nasycenia- kryształy przyjmują zabarwienie od chłodnych błękitów i zieleni po ciepły żółty, a nawet pomarańczowy odcień. Zawieszka i bigle ozdobione są motywem różyczek. Całkowita długość wisioru: ok. 3,3cm, a kolczyków: 3,2cm. Biżuterię otrzymasz elegancko zapakowaną. Serdecznie polecam

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Informacje o komplecie:

Za podaną cenę otrzymujesz poniższe elementy kompletu:

Powyższe przedmioty osobno są warte 142 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 129 PLN, czyli 9% (13 PLN) mniej.

kup w komplecie    kup Kryształowe róże (komplet) za 129 PLN!

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: