Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Vao - naszyjnik z kamieniem księżycowym

Vao - naszyjnik z kamieniem księżycowym

      

+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Vao - naszyjnik z kamieniem księżycowym

Naszyjnik wykonany od podstaw tradycyjnymi technikami jubilerskimi, ozdobiony mieniącym się błękitnym ogniem kamieniem księżycowym (moonstone). Srebro zoksydowane (przyciemnione) i przetarte dla wydobycia ornamentu. W gronie minerałów znalazły się formy fasetowane i gładkie: kuleczki, oponki i kropelki w rozmiarach od 2 do 6 mm. Oprócz kamieni księżycowych są tam delikatnie zabarwione kwarce różowe, ametysty, ametryny, rodonity, czaroity, agaty, jadeity oraz perełki hodowlane i keishi, tworząc wysmakowaną kolorystycznie całość. W łańcuszku wplecione zostały dwie perły w ciekawym kształcie walca i fasetowany kwarc różowy. Długość łańcuszka - 60cm. Efektywna długość naszyjnika (łańcuszek plus wisior) - 81cm. Długość wisiora wraz z krawatką - 10,5 cm. Wymiary kaboszonu kamienia księżycowego - 1,6 x 2,2 cm. Wymiary srebrnego elementu odzdobnego - 3 x 4,5 cm. Naszyjnik będzie zapakowany w ozdobne pudełeczko. Do kompletu mogą powstać kolczyki.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (13.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: