Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > ŚWIETLNY WISIOR

ŚWIETLNY WISIOR

Autor

Pracownia Neores

      
1440 PLN 1800 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

ŚWIETLNY WISIOR

Ogromny wisior wykonany od podstaw własnoręcznie w cąłości z ręcznie formowanego,oksydowanego srebra. Waga 75 gramów. U podstawy wisiora, w srebrnych, ażurowych oplotach ukryty został niezwykły skarb.Rzadka odmiana opalu o ciepłej,brązowej barwie, która pod wpływem światła UV świeci intensywną,neonową zielenią. W środku srebrnego tunelu umieszczony jest wymienny mechanizm ze światłem UV, można go wyjąć. Gratka dla miłośników unikatowych minerałów niebanalnie zakomponowanych w srebro. Wymiary elementu z opalem 3,6 x 3,2 cm, długość całkowita wisiora 12,5 cm. Na górze szerokie otwory umożliwiające zawieszenie wisiora na grubym łańcuchu,rzemieniu czy obroży. Zostanie wysłany w ozdobnym pudełeczku. Bezpłatna przesyłka kurierska.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: