Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Dodatki > Inne > Hobart - jedwabna,ręcznie malowana poszetka

Hobart - jedwabna,ręcznie malowana poszetka

      
120 PLN
+ koszt przesyłki: 9.80 PLN (więcej informacji)

Hobart - jedwabna,ręcznie malowana poszetka

Wyjątkowa, ręcznie malowana poszetka (pocket square), wykonana z naturalnego jedwabiu, wg autorskiego projektu. Idealny prezent dla mężczyzny! Profesjonalne farby gwarantują niezwykłą trwałość kolorów i miękkość materiału. Zwiewna tkanina pongee 5 (gramatura 20g/m²) obrębiona ręcznie jedwabną nicią. Wymiary 28 x 28 cm. Pranie ręczne w wodzie (przepis dołączony do wyrobu). Poszetka jest świetnym uzupełnieniem marynarki – tak sportowej, jak i eleganckiej. Powinna mieć INNY WZÓR, niż krawat, nigdy ten sam. Dobrze, jeśli jeden z kolorów poszetki znajduje się także na krawacie, ale nie jest to wcale warunek konieczny. Ta poszetka wykonana jest w jednym egzemplarzu. Będzie ozdobnie zapakowana. Mogę powtórzyć podobny wzór w innych kolorach. Jeżeli nie ma poszetki w odpowiednich kolorach czy wzorze w mojej galerii - zapraszam, wykonam odpowiednią na zamówienie.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, ekonomiczny - PP deklaruje doręczenie w 4-5 dni (9.80 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: