Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Dodatki > Inne > Esmeraldas,zielony jedwabny ręcznie malowany szal

Esmeraldas,zielony jedwabny ręcznie malowany szal

      
260 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Esmeraldas,zielony jedwabny ręcznie malowany szal

Unikatowy, ręcznie malowany szal wykonany z naturalnego jedwabiu, wg autorskiego projektu w kolorze "greenery", będącym kolorem wiosny i lata 2017. Zieleń, na której umieszczono wielkie, białe stokrotki ożywi z pewnością każdy ubiór. Profesjonalne farby utrwalane parą gwarantują niezwykłą trwałość kolorów i miękkość szala. Delikatna, zwiewna tkanina habotai 5 (gramatura 21g/m²) obrębiona ręcznie jedwabną nicią czynią szal wyjątkowym dodatkiem do ubrania. Wymiary 136 x 35cm (±2cm). Szal sygnowany. Wyrób można prać ręcznie w środkach przeznaczonych do wełny i jedwabiu w temperaturze do 40ºC i prasować na wilgotno. Nie farbuje i nie blaknie! Szczegółowy przepis prania dołączony jest do wyrobu. Mogę powtórzyć ten sam wzór w innej kolorystyce i wymiarze. Szal będzie zapakowany w ozdobne pudełko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: