Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek ze złotem i wyjątkowym kwarcem

Pierścionek ze złotem i wyjątkowym kwarcem

Autor

Karloff Jewellery

      
2280 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek ze złotem i wyjątkowym kwarcem

Pierścionek wykonany ręcznie ze srebra próby 925 i żółtego złota próby 585, zdobiony kamieniami szlachetnymi najwyższej klasy. Kamień główny to kwarc "truskawkowy" z rubinem w środku. Kamienie boczne: - brylanty o fi: 1,3 x 2 szt. - rubiny o fi: 1,3 x 2szt. / 1,1 x 2szt. Srebro jest fakturowane, diamentowane i oksydowane. Szerokość obrączki: 8,6mm. Rozmiar jubilerski: 16,5. Średnica wewnętrzna obrączki: 18,2mm. Wzór unikatowy, wysyłany z certyfikatem jakości, ozdobnym pudełkiem, gwarancją oraz paragonem fiskalnym. Wzór unikatowy, wykonany ręcznie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: