Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek z Różowym kwarcem

Pierścionek z Różowym kwarcem

Autor

Aleja Srebra

      
269 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek z Różowym kwarcem

Bardzo ładny i praktyczny pierścionek z kwarcem różowym, wkomponowanym w dwie płaszczyzny kształtem przypominające trójkąty, których ostre kąty zostały zastąpione łukami. W ten sposób forma pierścionka dopasowana została do obrysu kamienia i nabrała łagodnych, przyjaznych linii. Większa powierzchnia, na której umieszczona została oprawka kamienia jest pokryta nieregularnym wzorem wklęsłym. Pokrycie tej warstwy oksydą (przyciemnienie) powoduje lepszą ekspozycję jasnego, różowego kwarcu i bardzo wpływa na atrakcyjność tej srebrnej biżuterii artystycznej. Pierścionek został wykonany w taki sposób, aby ewentualnie w razie potrzeby jego powiększenie nie stanowiło problemu. Wybierając biżuterię, którą tworzę, wybierasz najwyższą jakość i piękno, które nie przemija. Masa 8,69 Próba 925 Kamień Kwarc różowy Długość 30 mm (wymiar górnej części pierścionka) Szerokość 17 mm (wymiar górnej części pierścionka) Rozmiar 14 lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: