Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wisiorek,sekretnik - Stokrotki

Wisiorek,sekretnik - Stokrotki

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Wisiorek,sekretnik - Stokrotki

Tytanowy otwierany wisiorek, sekretnik. Jest lekki i wytrzymały. Wykonany całkowicie ręcznie. Kolory zawdzięcza pokryciu powierzchni warstwą tlenków tytanu (tytan anodowany). Wisiorek jest otwierany w poziomie. Aby go otworzyć, należy przesunąć pokrywki względem siebie, ściskając dwa bolczyki wystające na dole, tak aby naszły na siebie. Następnie dalej rozchylić ścianki, ciągnąc je za brzegi. Do środka mieści się przedmiot o wielkości monety 2 zł. Wisiorek jest zawieszony na woskowym sznurku o długości 103,5 cm. Zapięcie jest z tytanu. Długość wisiorka: 4,3 cm + zawieszka 1,1 cm; Szerokość: 3,3 cm Grubość: 0,8 cm Na życzenie mogę wygrawerować napis w środku. Grawerowanie gratis Sposób pielęgnacji: można umyć w ciepłej wodzie z mydłem, wytrzeć do sucha. Do czyszczenia kolorowej warstwy nie stosować środków ściernych.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: