Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Słowa,sny i wiatr

Słowa,sny i wiatr

      
2160 PLN 2400 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Słowa,sny i wiatr

Klimatyczny naszyjnik wykonany ze srebra i naturalnych kamieni. Uwagę przykuwa okazała, długa, trzyczęściowa zawieszka. W jej górnej części, w koronkowej oprawie, umieściłam kwarc dendrytowy z delikatnym rysunkiem paprociowych liści. Pod nim znajduje się psylomelan dendrytowy z roślinnymi motywami, narysowanymi misterną kreską przez Naturę. U dołu wieńczy całość agat dendrytowy z trójwymiarowym wnętrzem, czarującym barwnymi wrostkami. Ponad tym niezwykłym trio ożywa barwami pięć sznurów smakowitych turmalinów, przetykanych drobniutkimi cząstkami granatów i hematytów. Ujmuje je srebrna tuba z młotkowanego srebra. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Całkowita długość wisiora mierzona wraz z ozdobnymi okręgami to 11,5 cm. Wymiary psylomelanu to 3 x 2,3 cm. Wymiary kwarcu to 2,6 x 1,4 cm. Wymiary agatu to 2 x 1,5 mm. Obwód naszyjnika z minerałów można regulować w zakresie 43 - 51 cm. Biżuteria sygnowana znakiem imiennym i cechowana w Urzędzie Probierczym próbą srebra 925.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: