Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Porcelanowa krystaliczna kula #014

Porcelanowa krystaliczna kula #014

Autor

Crystalline Obsession

Crystalline Obsession

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
144 PLN
+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Porcelanowa krystaliczna kula #014

Czy wiesz, że właśnie patrzysz na bardzo niezwykłą ceramiczną kulę? Kula na swojej powierzchni ma niesamowitą strukturę krystaliczną. Kryształy, to twór natury, który powstaje podczas wypału w bardzo wysokiej temperaturze. Struktury "rosną" dzięki specjalnie przygotowanym szkliwom. Są to efekty niepowtarzalne, dlatego każdy egzemplarz jest inny. Dodatkowo są bardzo podobne do wytworów powstających w przyrodzie, takich jak minerały obrastające wnętrza jaskiń. Ozdobne planety podkreślą i nadadzą unikatowy klimat miejscom, w którym mieszkasz lub pracujesz. Możesz postawić je na biurku lub półce i zaciekawić ich niezwykłością każdego, kto je dostrzeże. Trzymając w dłoni taką krystaliczną kulę, możesz znów poczuć się jak dziecko, które marzyło o baśniowych krainach i odległych światach. Doskonale nadają się także na upominek, a ponieważ każda kula jest inna, możesz być pewny, że prezent będzie niepowtarzalny. Średnica 90 mm, materiał: porcelana *drewniana podstawka nie jest na sprzedaż.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (13.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: