Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Inne > Bella - dizajnerska lampa z Dębu

Bella - dizajnerska lampa z Dębu

Autor

Drewno i Kropka

      

+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Bella - dizajnerska lampa z Dębu

Dizajnerska lampa BELLA wykonana jest z plastra olejowanego (olejem ekologicznym) Dębu, z przepięknym rysunkiem słoi. Grubość podstawy to 10cm; szerokość 24cm; wysokość 18cm. Całkowita wysokość z abażurem - 34cm. Abażur ma kolor kremowy, który rozświetla całość. Ma on wymiary: średnica spodu 23cm - góra 8cm, wysokość - 14cm. Jest zmywalny. Lampa wyposażona jest w brązowy, pleciony przewód z białą wtyczką i białym przełącznikiem. Wszystkie projekty z drzewa, które Wam prezentujemy, wciąż żyją. To nie jest tzw. martwa natura. To życie samo w sobie. Dlatego możecie dostrzec spękania. Nie wykluczone, że mogą pojawić się jeszcze jakieś drobniejsze. Pamiętaj - przyjmując do swojego domu drewniane dzieło od Drewno i Kropka - przyjmujesz życie. Ta lampa idealnie będzie współgrała z wnętrzami w stylu rustykalnym, w duchu eko, wiejskimi, industrialnymi i skandynawskimi. Praca sygnowana! Barwy mogą się nieco różnić w zależności od ustawień monitora. Polecamy!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.