Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Albumy > Ślubny album w drewnianym pudełku

Ślubny album w drewnianym pudełku

      
250 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Ślubny album w drewnianym pudełku

Elegancki, romantyczny, wyjątkowy album w różowo-szarej tonacji z pasującym do niego drewnianym w 100% sosnowym pudełkiem. Idealny na prezent dla siebie i najbliższych :) Album w formacie 21 x 30 cm składający się z 6 pięknie ozdobionych różnymi dodatkami kart. Pudełko w formacie 25 x 37 x 4 cm. *** Komplet można zamówić w innym kolorze i na każdą okazję. W tym celu proszę o kontakt :) *** Kolory mogą nieznacznie różnić się w zależności od indywidualnych ustawień (kontrast, jasność, kolor) monitora.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Albumy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.