Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Tygrysie oko,wisior,haft koralikowy

Tygrysie oko,wisior,haft koralikowy

      
150 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Tygrysie oko,wisior,haft koralikowy

Pięknie mieniący się na złoto wisior, którego centralną część stanowi masywny, nieregularny kaboszon tygrysiego oka 38/28 mm. Na jego powierzchni znajdują się pasy w kolorze złota, hematytu i brązu. Kaboszon otoczony został koralikami Toho i fasetowanymi kuleczkami 6 mm tygrysiego oka w pięknych kolorach jesieni. Zawieszka podszyta jest złotą skórką i umieszczona została na ręcznie wykonanym sznurze ściegiem CRAW z setek koralików Toho 11 w kolorze złotego brązu. Wisior nie posiada zapięcia, ale z łatwością przechodzi przez głowę. Wymiary : dł zawieszki z koralikową krawatką 7 cm ; bez krawatki 6 cm ; szer zawieszki w najszerszym miejscu ok 4,7 cm ; dł sznura ok 66 cm ; grubość sznura 0,5 cm. Biżuterię wysyłam w ozdobnym opakowaniu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: