Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Aes brundusinum - lapis

Aes brundusinum - lapis

      
630 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Aes brundusinum - lapis

Niezwykle efektowne, duże kolczyki, wykonane z całkowicie ręcznie formowanego brązu i srebra. Ich główną ozdobą są surowe faktury i niewielkie maski mojego autorstwa. Kamienie użyte w kolczykach toi lapis lazuli. Całość surowa i przyciągająca wzrok. Oksydowane, miejscowo polerowane i pokrywane kobaltową patyną. Idealne dla osoby lubiącej klimaty dalekich podróży, zarówno tych fizycznych, jak i wycieczek wyobraźni. Bigiel, kółeczka, wszelkie druciki, a także młotkowane koło z tyłu kolczyka, wykonane są ze srebra, tak więc jest to jedyny metal mający kontakt ze skórą. Brąz daje tu efektowny, nietypowy wygląd, a srebro wygodę użytkowania. Unikat. Całkowita długość kolczyków razem z biglami to 8 cm. Waga jednego kolczyka to 7.5 grama. Zostaną zapakowane w ozdobne pudełko, w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: