Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > ZJAWISKOWE GWIAŹDZISTE SZAFIRY (komplet)

ZJAWISKOWE GWIAŹDZISTE SZAFIRY (komplet)

Autor

Pracownia Neores

      
1477 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

ZJAWISKOWE GWIAŹDZISTE SZAFIRY (komplet)

Zjawiskowy, unikatowy komplet biżuterii wykonany własnoręcznie ze srebra oraz okazałych, przepięknych szafirów gwiaździstych. Bardzo wyraźna gwiazda, zjawisko asteryzmu widoczne w skupionym świetle (żarówka,słońce) porusza się wraz ze źródłem światła po powierzchni dyfuzjowanych kamieni. Polecam, komplet jedyny w swoim rodzaju, niezwykle jakościowy. Zostanie wysłany w efektownym, ozdobnym pudełeczku. Bezpłatna, ubezpieczona przesyłka.

Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Informacje o komplecie:

Za podaną cenę otrzymujesz poniższe elementy kompletu:

Powyższe przedmioty osobno są warte 1560 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 1477 PLN, czyli 5% (83 PLN) mniej.

kup w komplecie    kup dostępną aktualnie część ZJAWISKOWE GWIAŹDZISTE SZAFIRY (komplet) za 1477 PLN!


Do tego kompletu należały także poniższe przedmioty:

Podana cena kompletu ich nie zawiera i nie są one obecnie dostępne "od ręki". Jest jednak możliwość ich zamówienia (za dopłatą) lub ustawienia się w kolejce do ich zakupu. Obrazek informuje o czynności, która możesz wykonać po przejściu na stronę ze szczegółami przedmiotu:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: