Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik srebrny Potok

Naszyjnik srebrny Potok

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik srebrny Potok

W przepięknym fragmencie muszli, oprawionej w srebro mieści się zbiór wielu barw, wśród których dominują odcienie koloru niebieskiego oraz zielonego. Egzotyczna muszla robi niesamowite wrażenie, a w promieniach światła wygląda jeszcze piękniej. Przypomina swoim wyglądem strumień rwącej rzeczki, wodospadu pędzącego gdzieś w dół. Dla kobiet poszukujących rzeczy pięknych i oryginalnych to prawdziwa gratka. Potok sprawi Ci przyjemność pod każdym względem, bo cechy, które posiada potrafią dostrzec najbardziej wymagające wielbicielki srebra artystycznego. Ten naszyjnik może być z Tobą zawsze, bo nosi się go niezwykle komfortowo. Choć nie da się go nie zauważyć, czaruje bardzo dyskretnie, jest nadzwyczaj elegancki, jak mawiają ludzie - naszyjnik Potok to klasa sama w sobie. Sięgnij po najlepiej zrobione srebro. Próba 925, masa 16,5g, wymiary 6,5x2,2 cm. Długość rzemienia na życzenie. Muszla paua

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: