Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Gold of the Sea - srebro,bursztyn,turmaliny

Gold of the Sea - srebro,bursztyn,turmaliny

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Gold of the Sea - srebro,bursztyn,turmaliny

Oryginalny naszyjnik zaprojektowany i wykonany przeze mnie ręcznie ze srebra. Jego serce stanowi bursztyn bałtycki o pięknej miodowej barwie. Srebro oksydowane, przetarte, dla uwydatnienia faktury i wszystkich detali pracy. Naszyjnik wykończony jest małymi fasetowanymi turmalinami.Wysokość wisiora - ok.4 cm. Wymiary bursztynu - 1,5 x 2 cm. Obwód naszyjnika - 39 cm (plus dodatkowy łańcuszek do przedłużenia - 6 cm). Praca unikatowa - pojedynczy egzemplarz. *** Bursztyn jest uważany za jedną z najskuteczniejszych energetycznych substancji leczniczych, pobierających toksyny, ból i chorobę z organizmu oraz stymulujących układ odpornościowy i inne naturalne mechanizmy uzdrawiania. Nadaje się do łagodzenia stresu, depresji lub lęku.Korzystny w leczeniu chorób nerek, pęcherza, śledziony, wątroby. Może być stosowany do łagodzenia bólu stawów. Opisywany jest również jako kryształ miłości - symbol piękna, który może być użyty jako talizman na szczęście, przyciągający trwałe związki i miłość.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: