Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki Oliwkowe ślicznotki

Kolczyki Oliwkowe ślicznotki

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kolczyki Oliwkowe ślicznotki

Oliwkowe Ślicznotki, to kolczyki wykonane ręcznie ze srebra i oliwinów syntetycznych. Perfekcyjna oprawa i doskonale dobrane proporcje sprawiają, że można na nie patrzyć bez końca. Na ich piękno ma również wpływ bardzo ładny kształt kamieni oraz niezwykle ciekawy ich szlif, który znakomicie pasuje do formy jaką im nadano. Oliwiny eksponujące z jednej strony piękny szlif, z tyłu są zupełnie płaskie, a to sprawia, że szczególnie dobrze prezentują się właśnie w kolczykach, a biżuteria wykonana z nimi jest bardzo praktyczna i wygodna. Perfekcyjne, ręczne wykonanie podnosi wartość tej pięknej biżuterii artystycznej, dzięki temu kupując biżuterię twórcy Aleja Srebra otrzymujesz gwarancję, że biżuteria którą zamówisz to piękna, oryginalna ozdoba w najwyższej jakości. Zamów kolczyki Oliwkowe Ślicznotki, a wtedy zobaczysz ich prawdziwe piękno. Srebro próba 925, masa 12,6g długość 5,5 cm szerokość 1,5 cm, kamień - oliwin syntetyczny

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: