Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > diamond in the trap... pierścionek z diamentem

diamond in the trap... pierścionek z diamentem

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

diamond in the trap... pierścionek z diamentem

Niezwykły pierścionek w formie fakturowanej srebrnej obrączki udekorowanej szarym diamentem o pięknym szlifie rozetowym i oryginalnej złotej oprawie. Naturalny diament o szarej, rozmigotanej barwie, zamknięty został w 14ct żółtym złocie tworząc prostą, a zarazem bardzo elegancką kompozycję idealnie korelując z fakturowaną, srebrną obrączką oksydowaną na ciemny odcień. Pierścionek wykonany od podstaw ręcznie według autorskiego projektu i przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych. Rozmiar jubilerski pierścionka to 12, przy średnicy ok. 16,7 mm i szerokości ok. 5 mm. Średnica samego diamentu to ok. 5 mm. Całkowita masa pierścionka to 3,03 g. Pierścionek sygnowany zostanie wysłany z certyfikatem autentyczności diamentu. Wszystkie prace opuszczają moje studio elegancko zapakowane - idealne na prezent :) Zapraszam do realizacji własnych pomysłow i składania zamówień na niepowtarzalne pierścionki.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: