Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > surowy opal w tęczy barw- pierścień

surowy opal w tęczy barw- pierścień

Autor

Pracownia Neores

      
264 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

surowy opal w tęczy barw- pierścień

Surowy pierścionek wykonany w całości ze srebra pr 925 oraz pięknego opalu z Etiopii. Okaz pełnego opalu, nieulepszanego, o wspaniałej, bardzo intensywnej opalizacji tęczowych barw. Srebro mocno oksydowane, misternie formowane, pięknie podkreśla barwną bryłę. Wymiary oprawy kamienia 12 x 6 mm. Rozmiar jubilerski 17. Możliwe powiększenie na rozmiar 19. Szeroka obrączka ma max.15 mm. Waga 8,8 grama. Pierścionek zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Lepiej w komplecie!

Ten produkt występuje także w komplecie:

surowe opale w tęczy barw (komplet)

Powyższe przedmioty osobno są warte 684 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 634 PLN, czyli 7% (50 PLN) mniej.

kup w komplecie    przejdź do strony kompletu


Do tego kompletu należały także poniższe przedmioty:

Podana cena kompletu ich nie zawiera i nie są one obecnie dostępne "od ręki". Jest jednak możliwość ich zamówienia (za dopłatą) lub ustawienia się w kolejce do ich zakupu. Obrazek informuje o czynności, która możesz wykonać po przejściu na stronę ze szczegółami przedmiotu:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: