Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Las - naszyjnik z tajemniczym labradorytem

Las - naszyjnik z tajemniczym labradorytem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Las - naszyjnik z tajemniczym labradorytem

Najpiękniejsze naturalne kamienie kryją w swoim wnętrzu różne tajemnice. Często nie potrzeba nawet specjalnych umiejętności, żeby dostrzec co przedstawiają. Przyglądając się labradorytowi w tym naszyjniku zrobionym ręcznie dostrzec można znajomy widok z lasu. Wygląd tego pięknego kamienia na pierwszym planie ukazuje nam linie przypominające drzewo. Dalej zwiększona ilość światła nasuwa skojarzenia z widokiem polany do której zbliżamy się maszerując lasem. Labradoryt oprawiony jest srebrem w taki sposób, by całość kojarzyła się z obrazem, aby ten piękny widok lasu miał stosowną ramę niczym obraz namalowany przez artystę. Naszyjnik Las to doskonała jubilerska praca, to biżuteria artystyczna z najwyższej półki, której jakość nie ma sobie równych. Naszyjnik Las to biżuteria artystyczna, która przetrwa nie tylko lata ale również całe pokolenia, stając się prawdziwym rodowym klejnotem. Masa 31 g Próba 925 Kamień Labradoryt Długość 5,5 cm Szerokość 3 cm Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: