Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Pawie oczka - bajeczne muszle w różowych barwach

Pawie oczka - bajeczne muszle w różowych barwach

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pawie oczka - bajeczne muszle w różowych barwach

Jeśli należysz do elitarnego grona wielbicielek srebrnej biżuterii wykonywanej ręcznie z pewnością docenisz te przepiękne, srebrne kolczyki. Asymetryczne umieszczenie kolorowych muszelek tuż przy zewnętrznej krawędzi kolczyków spowodowało, że pierwszym skojarzeniem, które podsunie Ci Twoja kobieca wyobraźnia będą właśnie pawie oczka. Kolczyki Pawie oczka mogą być nie tylko Twoim pięknym, szlachetnym dodatkiem. Jeśli uwierzysz swojej wyobraźni mogą być również Twoim wspaniałym, magicznym drobiazgiem dodającym w życiu energii i sprawiającym, że wszystko stanie się dla Ciebie łatwiejsze. Jeszcze dziś dołącz do grona zadowolonych posiadaczek pięknego autorskiego srebra, a już niebawem przekonasz się, że to piękno pasuje właśnie do Ciebie. Masa 9,2 g Próba 925 Kamień Muszla Paua Długość 4,9 cm Szerokość 2,3 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: