Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > LEŚNE SZEPTY - MGLISTE LABRADORYTY

LEŚNE SZEPTY - MGLISTE LABRADORYTY

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

LEŚNE SZEPTY - MGLISTE LABRADORYTY

Niewielki wisiorek, wykonany ze srebra, ozdobiony niesamowicie szczegółowymi ornamentami i dwoma labradorytami (5 i 3 mm)- idealny , dla osoby lubiącej subtelną, baśniową biżuterię. Oksydowany i polerowany dla uzyskania ładnego kontrastu. Labradoryty użyte w tej pracy mają subtelną szarą bazę, w której pojawiają się mgliste błyski słonecznego pomarańczu i zieleni - wygląda to jak promienie jesiennego słońca przebijające się przez mgłę - bardzo fajny, delikatny efekt. Całkowita długość wisiorka to 3.8 cm cm (razem z ruchomą krawatką). Zostanie zapakowany w ozdobne pudełko. Zawieszony na czarnym sznurku. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: