Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Leśna secesja... złoty naszyjnik z turmalinem

Leśna secesja... złoty naszyjnik z turmalinem

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Leśna secesja... złoty naszyjnik z turmalinem

Unikatowy złoty naszyjnik inspirowany duchem Art Nouveau, którego centrum stanowi piękny okazały turmalin w odcieniu butelkowej zieleni szlifowany w elegancki i oryginalny kształt fasetowanego trójkąta. Naturalny turmalin ozdobiony został bukietem maleńkich kwiatów których środki wykonano z naturalnych diamentów - każdy inny, w odcieniach brązu, żółci i różu. Łańcuszek, na którym zawisł ten niezwykły wisior również zdobią maleńkie florystyczne motywy z uroczymi diamencikami. Trójkątny turmalin ma wymiary 1,4x1,5x1,5 cm a a średnica zdobiących go 7 naturalnych kolorowych diamentów to ok. 1,5 mm. Element ozdobny ma kształt trójkąta o boku ok. 2,9 cm, a całkowita długość naszyjnika to 47,5 cm. Naszyjnik został wykonany od podstaw ręcznie z 14ct złota, a jego masa całkowita to 6,65 g, Sygnowany naszyjnik zostanie wysłany z certyfikatem autentyczności. Wszystkie prace opuszczają moje studio elegancko zapakowane - idealne na prezent :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: