Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Leśna secesja... złoty naszyjnik z turmalinem

Leśna secesja... złoty naszyjnik z turmalinem

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Leśna secesja... złoty naszyjnik z turmalinem

Unikatowy złoty naszyjnik inspirowany duchem Art Nouveau, którego centrum stanowi piękny okazały turmalin w odcieniu butelkowej zieleni szlifowany w elegancki i oryginalny kształt fasetowanego trójkąta. Naturalny turmalin ozdobiony został bukietem maleńkich kwiatów których środki wykonano z naturalnych diamentów - każdy inny, w odcieniach brązu, żółci i różu. Łańcuszek, na którym zawisł ten niezwykły wisior również zdobią maleńkie florystyczne motywy z uroczymi diamencikami. Trójkątny turmalin ma wymiary 1,4x1,5x1,5 cm a a średnica zdobiących go 7 naturalnych kolorowych diamentów to ok. 1,5 mm. Element ozdobny ma kształt trójkąta o boku ok. 2,9 cm, a całkowita długość naszyjnika to 47,5 cm. Naszyjnik został wykonany od podstaw ręcznie z 14ct złota, a jego masa całkowita to 6,65 g, Sygnowany naszyjnik zostanie wysłany z certyfikatem autentyczności. Wszystkie prace opuszczają moje studio elegancko zapakowane - idealne na prezent :)

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 28/08/2019. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: