Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Oliwkowy ślicznotek - czarujący oliwin syntetyczny

Oliwkowy ślicznotek - czarujący oliwin syntetyczny

Autor

Aleja Srebra

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Oliwkowy ślicznotek - czarujący oliwin syntetyczny

Żeby w pełni docenić urok tej niewielkiej, srebrnej ozdoby musiałabyś założyć Oliwkowego Ślicznotka na szyję. Największe wielbicielki pięknego srebra wiedzą od dawna, że najlepsza biżuteria, to nie tylko doskonały projekt, ale również perfekcyjne zrealizowanie tego pomysłu. Najlepsza biżuteria, to nie musi być labirynt splątanych drucików, bo często największy jej urok, to forma prosta, która ma doskonałe proporcje i jest rewelacyjnie wykonana. Tak zrobione ręcznie srebro spełnia w stu procentach oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a w zamian za zaufanie, którym obdarzają twórcę, otrzymują produkt najwyższej jakości. Zamów Oliwkowego Ślicznotka i bądź gotowa na najbardziej pozytywne emocje! UWAGA ! Z wisiorkiem dostajesz piękny rzemień, którego długość sama wybierasz ! Kupujesz kompletną, pięknie zapakowaną biżuterię gotową do noszenia. Masa 6,38 g Próba 925 Kamień Oiwin syntetyczny Długość 4,4 cm Szerokość 1,5 CM

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: