Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Curly necklace - minimalistyczny naszyjnik z brązu

Curly necklace - minimalistyczny naszyjnik z brązu

Autor

Alabama Studio

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Curly necklace - minimalistyczny naszyjnik z brązu

Oryginalny, minimalistyczny naszyjnik z oksydowanego brązu, srebra i fasetowanych, czarnych spineli, zaprojektowany i wykonany przeze mnie z wykorzystaniem pracochłonnej techniki wire wrapping i klasycznych technik jubilerskich. Wyjątkowy dodatek dla osób preferujących delikatną biżuterię z charakterem. Najlepiej prezentuje się blisko szyi. Idealny do codziennych stylizacji, ale sprawdzi się także w bardziej uroczystym wydaniu ;) Na życzenie mogę wykonać także podobny naszyjnik w całości ze srebra, bransoletę do kompletu, a także pasującą do tego zestawu nausznicę (przykład na ostatnim zdjęciu). Wymiary: część ozdobna: 5,5 cm obwód naszyjnika: 42 cm (plus przedłużka 3 cm) - na życzenie mogę ją zmienić zapięcie typu haczyk Biżuteria zostanie elegancko zapakowana.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: