Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Srebrna kolia z bursztynem 181040 "Maura"

Srebrna kolia z bursztynem 181040 "Maura"

Autor

AmberGallery

      
1404 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Srebrna kolia z bursztynem 181040 "Maura"

Srebrna kolia z bursztynem i ametystem ID: 181040 "Maura" Efektowna kolia z naturalnym bursztynem i ametystem oprawionymi w polerowane, miejscowo złocone srebro. Symetria, identyczny kolor i faktura bursztynu uzyskana została poprzez przecięcie jednej większej bryłki na pół. Naszyjnik dzięki specjalnemu ułożeniu kamieni oraz licznym połączeniom miękko układa się na dekolcie. Całość została wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych, wszystkie kamienie są zakuwane. Kolia jest skatalogowana, ocechowana i sygnowana nazwiskiem autora. Przy sprzedaży dołączamy do niego certyfikat potwierdzający autorstwo podpisany przez Jana Pomianowskiego. Szerokość naszyjnika w miejscu, gdzie zaczyna się łańcuch ok. 8,5 cm; Obwód 47,5 cm + 3 cm możliwość przedłużenia Waga 26 g Autor Jan Pomianowski

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: