Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Kaafu - efektowny i nietuzinkowy wisiorek

Kaafu - efektowny i nietuzinkowy wisiorek

Autor

Rododendron7

      
185 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kaafu - efektowny i nietuzinkowy wisiorek

Bardzo subtelny a zarazem efektowny wisiorek wykonany metodą haftu sutaszowego (soutache). Sklada się z niezwykle nietypowych pasm nowego typu sutaszu (przypominających nieco strukture lnu), unikatowego kaboszona z jaspisem oceanicznym o pięknej fakturze, fasetowanych kulek i kropli agatu oraz koralików Toho. Tyl wykończony złotą naturalna skórką, podklejony profesjonalnym klejem wodoodpornym, a calość pokryta dwukrotnie preparatem do impregnacji materiałów na bazie nanocząsteczek, doskonale chroniącym przed plamami, wilgocią, kurzem itp. Wymiary wisiorka: długość wraz z kroplą 11cm, maksymalna szerokość 6,5cm. Ozdobny sznureczek ma długość ok 43cm +4cm przedlużka. Wykończenie w złoconej stali chirurgicznej. Możliwe jest wykonanie podobnych modeli w innej kolorystyce, czas oczekiwania na indywidualne zamówienie to najczęściej około 2-5 dni. Biżuteria wysyłana jest w eleganckich opakowaniach.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: