Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Przytul się do słońca

Przytul się do słońca

      
540 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Przytul się do słońca

Romantyczny, delikatny, pastelowy naszyjnik wykonany ręcznie ze srebra. Wisior dwuczęściowy, zdobiony naturalnymi minerałami. U dołu na tle ozdobnych, koronkowych motywów umieściłam mleczny bursztyn. Nad nim iskrzy się dyskretnie ciepłymi barwami opal australijski. Tło pod nim ozdobiłam odręcznym rysunkiem promienistych linii, które ładnie załamują światło na srebrze. Zwieńczeniem wisiora jest pozłacany, srebrny okrąg. Łańcuszek ozdobiłam delikatnym, srebrnym, pozłacanym listkiem. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Całkowita długość wisiora to 9 cm. Wymiary bursztynu to 2,8 x 1,5 cm. Opal ma wymiary 1,3 x 0,8 cm. Obwód naszyjnika wynosi 61 cm.

Twórca tej pracy wkrótce będzie na urlopie. Prosimy o jak najszybsze opłacenie zamówienia. Jeżeli wpłata za ten przedmiot nie zostanie zaksięgowana do 29/07/2019, to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że w takim wypadku wyśle ją 07/08/2019. Jeżeli akceptujesz takie warunki, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: