Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek układ słoneczny srebro 925

Pierścionek układ słoneczny srebro 925

      
310 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek układ słoneczny srebro 925

Układ planetarny. Istny fragment kosmosu. Masywna gwiazda wokół której krążą planety. Wszechświat równoległy zamknięty w maleńkiej ozdobie: oczko pierścionka ma 21mm średnicy zewnętrznej. Wzór wykonany z części zegarków i zatopiony w żywicy. Tło - czarne emaliowane, mieni się gwiazdami ze srebrnych drobin. Miniaturowy Układ Słoneczny zawiera następujące planety: Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun. Oprawa pierścionka jest ze srebra pr. 925. Rozmiar (PL): 14 Obwód wewnętrzny obrączki: 54mm Masa srebra pr. 925 w wyrobie: 3,82g Średnica oczka: 21mm Do nabywcy pierścionek pojedzie w eleganckim pudełeczku jubilerskim.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: