Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > LOTUS FLOWER XIV - SREBRNY KWIAT LOTOSU Z RUBINEM

LOTUS FLOWER XIV - SREBRNY KWIAT LOTOSU Z RUBINEM

      
290 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

LOTUS FLOWER XIV - SREBRNY KWIAT LOTOSU Z RUBINEM

Subtelny, kobiecy wisiorek z kolekcji Lotus Flower, przedstawiającej różne interpretacje formy kwiatu lotosu. Zaprojektowany i wykonany przeze mnie ręcznie ze srebra. Ozdobiony kaboszonem naturalnego rubinu w kształcie łezki. Detale pracy podkreślone oksydą, powierzchnia srebra dokładnie przetarta. Wykończenie: lekki półmat. Wysokość wisiora (wraz z krawatką) - 3,9 cm Wisior zawieszony został na skórzanym bordowym rzemieniu o długości 46 cm (plus dodatkowa regulacja 6 cm).

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: