Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Inne > sweet tourmaline - złoty komplet bizuterii

sweet tourmaline - złoty komplet bizuterii

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

sweet tourmaline - złoty komplet bizuterii

Delikatny i bardzo kobiecy, a przy tym niezwykle oryginalny i unikatowy komplet biżuterii z żółtego złota z naturalnymi turmalinami. Urocze, fasetowate turmaliny w różowym odcieniu zostały otulone delikatnym złotym ornamentem pięknie korespondując z całością. Komplet wykonany od podstaw ręcznie z 14k żółtego złota wg autorskiego projektu. Wielkość turmalinów w kolczykach to 6,8x4,2 mm. Kolczyki mają wymiary 16,4 x 11 mm, a wisior długości 2,6 cm i szerokości 11 mm został zawieszony na łańcuszku o długości 45cm. Wszystkie prace opuszczają moje studio elegancko zapakowane - idealne na prezent :)

Twórca tej pracy jest na urlopie. Zadeklarował on, że wróci z urlopu 30/09/2020. Sprawdź dostępność pracy po tej dacie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: