Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Skarb - naszyjnik wielbicielki lasu

Skarb - naszyjnik wielbicielki lasu

Autor

Aleja Srebra

      
419 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Skarb - naszyjnik wielbicielki lasu

Prosta w wyglądzie ale jakże niezwykle piękna kolorystycznie, jubilerska wizja tego, co tak wielu z nas bardzo lubi. Jeśli należysz również do tego grona, to wiesz, ża cała przyjemność w szukaniu i znajdywaniu. To głównie dla widoku pięknego grzybka, schowanego gdzieś pod krzakiem, pod ściółką czy ziemią przemierzamy leśne ścieżki zajęci wypatrywaniem nagrody wieńczącej nasze poszukiwania. Biżuteria z grzybkiem, to fantastycznie wykonana ozdoba ze srebra 925, w którym zatopione są bursztyn oraz zielony onyx. Ich pomysłowo dobrane kolory tworzą kompozycję idealną, budzącą zachwyt i pragnienie posiadania tej niezwykłej biżuterii artystycznej. Jest to zrozumiałe, ponieważ założona na szyję prezentuje się naprawdę wybornie. Uwierz w piękno, bo Skarb to śliczna biżuteria, wybierz najlepsze z Arsneo.pl Masa 23,4 g Próba 925 Kamień Bursztyn, onyx zielony Długość 4,7 cm Szerokość 2,4 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: