Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Torebka 2010nr24

Torebka 2010nr24

      
120 PLN
+ koszt przesyłki: 8 PLN (więcej informacji)

Torebka 2010nr24

Z cyklu " Haftowanie przez filcowanie". Piękna, oryginalna i duża torebka. Wykonana ręcznie metodą filcowania na sucho. Każdy egzemplarz jest wykonywany indywidualnie. Torebka jest uszyta z przodu z najlepszej jakości wełny, pozostałe elementy są z zamszu alkantara w kolorze czarnym i czerwonym, całość wzmocniona od wewnątrz specjalną tkaniną kaletniczą. Zamykana na zamek. Wewnątrz czarna podszewka z 3 kieszeniami w tym dużą kieszenią na zamek. Elementy metalove w kolorze srebrnym. Wymiary: wysokość całkowita od dna do górnej części karczku ok: 40 cm, szerokość na dole ok 30 cm, szerokość w najszerszym miejscu ok 45, uszy 45 cm. Mieści A4, lekka.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (8 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: