Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > biała królowa

biała królowa

      

+ koszt przesyłki: 0 PLN (więcej informacji)

biała królowa

Oryginalny, bardzo pracochłonny naszyjnik, w którym połączyłam technikę wire wrapping z elementami wykonanymi ręcznie z masy plastycznej Fimo. Srebrny drut (925) jest lekko oksydowany. Masa plastyczna ma lekko kremowy odcień. Nad łezką znajduje się malutka kuleczka kwarcu. Całość zawieszona na grubym sznurku jubilerskim. Naszyjnik powstał w pojedynczym egzemplarzu. Wielkość głównego elementu ze srebra mierząc wraz z krawatką - 5,5x3,5 cm, długość całej zawieszki - 9,5 cm. Obwód sznurka - 45 cm (mogę zmienić w razie potrzeby)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa (0 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: