Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Inne > Nausznica i sztyft -Hematyt tytanowany

Nausznica i sztyft -Hematyt tytanowany

      
120 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Nausznica i sztyft -Hematyt tytanowany

Oryginalna ozdoba ucha – nausznica została wykonana z ręcznie formowanego, lutowego i oksydowanego srebra oraz 2mm kuleczek tytanowanego Hematytu w odcieniach fioletu i granatu. Nausznica ma wymiary 3 × 1,5cm. Mocowana na małżowinę ucha, nie wymaga przekłuwania uszu. Pasuje na prawe lub lewe ucho. W komplecie do nausznicy, na drugie ucho, pojedynczy kolczyk – sztyft z kuleczką Hematytu. Średnica ozdobnej części sztyftu wynosi ok. 9mm. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego sztyftu. Nausznicę można zamówić z innymi kamieniami – wszystkie są pokazane na ostatnim zdjęciu.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 08/05/2017. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: