Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek srebrny Cukiereczek

Pierścionek srebrny Cukiereczek

Autor

Aleja Srebra

      
489 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek srebrny Cukiereczek

Niesamowicie śliczny bursztyn, oprawiony w tym pierścionku, to rodzaj jantaru najbardziej cenionego wśród bursztynników. Jego barwa i przezroczystość idealnie komponują się z perfekcyjnie wypolerowanym srebrem. Ten unikatowy pierścionek założony na palec sprawia wrażenie prawdziwego klejnotu. Po bokach bursztynu oprawione są dwie cyrkonie bardzo wysokiej jakości, które jeszcze bardziej podkreślają jego piękno. Oprawki, w których są osadzone to rodzaj bardzo pewnego i wygodnego sposobu mocowania kamieni o czym łatwo można się przekonać kupując ten wspaniały srebrny pierścionek. Cukiereczek, to wybitnie uroczy bursztyn. Naturalny kształt jest dziełem morza, a niezwykła przezroczystość zakłócona kilkoma niewielkimi łuskami, wręcz zadziwia. Bardzo klasyczna, prosta i dokładna oprawa bursztynu decyduje nie tylko o pięknie lecz także o jakości tej subtelnej ozdoby. Masa 8,8 g Próba 925 Kamień Bursztyn, cyrkonie Długość kamień 28 mm Szerokość kamień 15 mm Rozmiar 15,5

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: