Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Fasetowane Wieże

Fasetowane Wieże

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Fasetowane Wieże

Urocze, nieco orientalne kolczyki wykonane ze srebra próby 925 oraz fasetowanych oponek kwarcu dymnego i ametystu. Kolczyki zostały zaoksydowane i wypolerowane. Bigle otwarte. Materiały: - srebro próby 925, - fasetowane oponki kwarcu dymnego, - fasetowane oponki ametystu. Długość: - 5 cm razem z biglem. Waga jednego kolczyka: - 2,1 g. Kolczyki zostaną ozdobnie zapakowane. Kolor na zdjęciu może nieco różnić się od rzeczywistego, wynika to z różnych ustawień monitora.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: