Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Twórcy

Twórcy

Zapraszamy do zapoznania się z Twórcami, którzy tworzą dla ArsNeo.

Sortuj wg:     nazwy


Marisella

Moja biżuteria jest pełna błysku, kolorów, przenikających się odcieni i mieniących kryształów. Naturalne minerały odnajdują się w niej z oryginalnymi perłami i kryształami Swarovskiego. Jest różnorodna - tak jak różnorodne potrafimy być my - kobiety.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMarta Rudnicka

W 2009 roku obroniłam dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Projektowania Biżuterii prof. A. Szadkowskiego i w Pracowni Malarstwa prof. J. Chrabąszcza na ASP w Łodzi. Należę do Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Biorę udział w wystawach i konkursach branżowych. W swoich pracach wykorzystuję różne materiały m.in srebro, tradycyjną emalię jubilerską, kamienie półszlachetne czy materiały współczesne. Pracuję głównie tradycyjnymi metodami złotniczymi, prace wykonywane i wykańczane są ręcznie

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMartva Natura

Pracochłonna biżuteria w radosnych barwach.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymarysJa

najwspanialsza radość to ta sprawiona komuś :) jestem szczęściarą, bo robię to, co kocham :) tworzę z papieru małe i większe radości :)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMaura Sarabeth

Jeśli zachwyca Cię piękno minerałów, oryginalna biżuteria i ciekawe projekty, zapraszam do mojej galerii :) Tworzę biżuterię za pomocą tradycyjnych technik złotniczych. W swych pracach używam srebra oraz minerałów szlachetnych i półszlachetnych. Moje wyroby sygnowane są imiennikiem i cechowane zgodnie z polskim prawem probierczym, a każdy wyrób opuszcza moją pracownię zapakowane w ozdobne pudełeczko oraz z dołączonym rachunkiem. Wysyłam także zagranicę. Serdecznie zapraszam, Maura Sarabeth.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMeduska

Biżuteria artystyczna z nutką magii,tworzona tradycyjnymi technikami jubilerskimi wg własnych pomysłów. Autor - Kinga Włodarczyk - socjolog, artysta plastyk, członek Związku Artystów Polska Sztuka Użytkowa Zapraszam.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMemero Biżuteria Autorska

Memero Biżuteria Autorska
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Memero Biżuteria Autorska

Niegdyś jako "Tiara", w kobiecym trio. Dzis solo. Postanowiłam "zmienic trase", odejśc zupełnie od półfabrykatów na rzecz biżuterii wykonanej ręcznie od podstaw. Dzis,we własnej pracowni,tworze wyroby w technice metaloplastyki, włącznie z przetapianiem srebra. Wykorzystuje tradycyjne techniki złotnicze. Podstawowy materiał to srebro oksydowane pr. 999 lub 930, miedź, złoto, mosiądz,kamienie szlachetne i półszlachetne, bursztyny,perły, skóra. WIĘKSZOŚC WYROBÓW TO UNIKATOWE EGZEMPLARZE!

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymgallery

Zapraszam do mojej galerii, gdzie znaleźć można niezwykłą biżuterię wykonaną techniką wire-wrapping. Technika ta, choć pracochłonna i wymagająca dużej precyzji, daje mi poczucie swobody. Dzięki niej mogę tworzyć przeróżne formy i w ciekawy sposób oprawiać niezwykłe kamienie..

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMiechunka

Z wykształcenia i zawodu jestem architektem a moje niespokojne ręce z zamiłowania plączą wyjątkową biżuterię.Tworzę biżuterię ze srebra i minerałów techniką wire wrapping. Każda sztuka jest niepowtarzalna, powstaje od podstaw ręcznie z wykorzystaniem najlepszych materiałów i dbałością o każdy szczegół.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMi ju

Wszystko kreci się wokół dzieci. To dla nich szyję, maluję, wymyślam małe radości. Chciałabym rozpieścic dziecko w Tobie - zapraszam do mojej galerii cudacznych Mas-kotów.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMimbres pracownia ceramiki

Mimbres pracownia ceramiki
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Mimbres pracownia ceramiki

Zapraszam do mojego świata pełnego gliny, szkliw i nieprzewidywalnych, ale zawsze oryginalnych efektów pracy. Od ponad 17 lat zajmuję się ceramiką, która jest moją wielką pasją. Namacalny kontakt z gliną sprawia, że obcuję z żywiołami. Glina wydobyta z ziemi, poddawana jest działaniu wody i powietrza. To one nadają jej plastyczność, dzięki której lepię wymyślone przez siebie kształty. Ogień ostatecznie je utrwala.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMistralceramika

Ceramika to nasze hobby i wielka pasja. Tworzymy zarówno przedmioty użytkowe jak i takie , które tworzą ciepły i niepowtarzalny klimat. W naszej ofercie są patery, misy, owoce, oraz wiele innych ciekawych przedmiotów użytkowych. Ceramika to magia – zawsze zaskakuje kolorem, formą i to właśnie powoduje ciągły pęd do eksperymentowania i tworzenia. Tworzymy również na indywidualne zamówienia. Codziennie powstają nowe pomysły , które szybko realizujemy. Zapraszamy do naszej pracowni.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMLY Studio

Pracownia ceramiczna MLY Studio zajmuje się projektowaniem i realizacją ceramicznych form użytkowych i dekoracyjnych. Chętnie realizujemy zamówienia indywidualne

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymoai nui

Tworzenie to potrzeba rangi wyższej, traktowana w mej świadomości na równi z biciem serca. Największe w Nas zmiany zachodzą w pierwszych 9 miesiącach istnienia. Jednak zmienność którą czujemy to ta płynąca z otoczenia, która wywiera w Nas piętno postrzegania wartości i ciągłego poszukiwania swego odbicia.. Te z kolei, zdaje się przeobrażać, ewoluować ukazując mą wędrówkę pomiędzy pracami i ich przeznaczeniu.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymonablue

Jestem plastykiem, który od czasu do czasu odrywa się od sztalugi, żeby zrobić coś zupełnie innego, coś, czego sam prawie nie nosi - biżuterię. Nieoczekiwane hobby, które stało się pasją. Znajddą Państwo u mnie biżuterię codzienną i na wyjątkowe okazje, często będą to pojedyncze, niepowtarzalne egzemplarze. Zapraszam! Uwaga - każdą przesyłkę o wartości 120 zł i powyżej wysyłam WYŁĄCZNIE listem wartościowym, także za granicę.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMonika Laskowska

Projektowanie i wykonywanie biżuterii to moja druga miłość i największa pasja. Szanowni Klienci, od tej pory wszystkie przesyłki z biżuterią są nadawane spoza granic Unii Europejskiej.W związku z tym czas dostarczenia przesyłki wyniesie 1-2 tygodnie.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMoon Art

... wspaniała zabawa kolorem, fakturą, piękną tkaniną, która nabiera realnych kształtów, wielka pasja tworzenia i sprawiania radości ... zapraszam ...

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMoriony

Scrapbooking to moje hobby od pięciu lat. W każdy zrobiony przeze mnie przedmiot wkładam dużo pasji, starając się by był jedyny w swoim rodzaju, estetyczny. Robię albumy, kartki, notesy, itd.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyNanavel

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na specjalizacjach ubiór, ubiór dziany oraz druk dekoracyjny. Biżuteria to moje hobby. Inspirują mnie kolory, to im poświęcam znaczną część uwagi projektując oryginalne dodatki aby każdy strój mógł nabrać indywidualnego charakteru. Poszukuję nowych form oraz rozwiązań. WYKONUJĘ PRACE NA ZAMÓWIENIE. AGAT DO NASZYJNIKÓW WYBIERASZ SAMA, KOLORY BROSZEK MOŻESZ KOMPONOWAĆ WEDŁUG UZNANIA.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyNeoartiz

"Różnica między konstruowaniem, a kreatywnością polega na tym, że rzecz skonstruowaną można pokochać dopiero, gdy jest gotowa, natomiast rzecz kreowaną kocha się, zanim jeszcze powstanie." (Charles Dickens)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyZnaleziono 254, wyświetlono od 161 do 180, strona 9 z 13
     ...678910111213