Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo  > Dlaczego ArsNeo?

Dlaczego ArsNeo

1. Tylko najlepsi Twórcy, tylko nienagannie wykonane przedmioty!

Jakość wyrobów to nasz priorytet. Dbamy więc o to, żeby prace wystawiane w ArsNeo były wykonane z dbałością o każdy szczegół. Dlatego do grona Twórców przyjmujemy tylko sprawdzone, znane z jakości swoich wyrobów osoby. W ten sposób masz pewność, że przedmioty wystawiane w ArsNeo są piękne, oryginalne i wykonane z dbałością o każdy szczegół.

2. Bardzo dokładnie opisane przedmioty!

Dbamy o to, by opisy przedmiotów wystawianych w ArsNeo zawierały wszelkie niezbędne kupującemu informacje.

Przy produkcie nie zabraknie informacji o materiałach, które zostały użyte do wykonania przedmiotu, jego dokładnych gabarytów i technice, w jakiej przedmiot jest wykonany.

3. Wyjątkowo szybkie i wygodne wyszukiwanie!

Umożliwiamy naszym Klientom wyjątkowo wygodne (i skuteczne!) sposoby wyszukiwania.

W lewostronnym menu z poziomu każdej strony jest dostęp do wyszukiwania przedmiotów wg kategorii oraz koloru. Dodatkowo, w górnym pasku znajduje się wyjątkowo skuteczna wyszukiwarka tekstowa.

Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy Wyszukiwanie zaawansowane, w którym można maksymalnie zawęzić kryteria wyszukiwania, tak aby wyniki wyszukiwania zawierały tylko przedmioty, którymi jesteśmy zainteresowani.

4. Szybka wysyłka - maksymalnie 48h od zakupu!

Nasi Twórcy wiedzą, że jak kupujesz przedmiot, to chciałabyś go mieć jak najszybciej. Dlatego wysyłają zamówione i opłacone przedmioty w ciągu maksimum 48 godzin od momentu kiedy dotrze do nich zamówienie i potwierdzenie przelania pieniążków.

5. Bezpieczne i szybkie płatności!

Współpracujemy z systemem platnosci.pl. który umożliwia bezpieczne dokonywanie płatności szybkim przelewem z wielu banków, oraz kartą płatniczą za pośrednictwem PolCard.

Takie transakcje należą do najbezpieczniejszych. ArsNeo podczas płatności nie otrzymuje żadnych danych. Wszystkie informacje podajesz na specjalnie zabezpieczonej stronie, przygotowanej przez platnosci.pl lub przez Polcard.

Jeżeli wolisz, to możesz też zapłacić zwykłym przelewem.