Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Zakładki do książek > NOŻYCE KRAWIECKIE - zakładka do książki (SP061)

NOŻYCE KRAWIECKIE - zakładka do książki (SP061)

Autor

Hundred Bookmarks

      
95 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

NOŻYCE KRAWIECKIE - zakładka do książki (SP061)

Nożyce – świętość w każdej pracowni krawieckiej. Ujdzie z życiem, kto ruszy nici, wstążki, formy czy szpilki, ale kto zbezcześci nożyce krawieckie cięciem papieru – oooo…. biada mu. Jego los jest przesądzony! A jeśli mu przy tym upadną na podłogę – cóż… Po takich nieszczęśnikach najczęściej ślad ginie i nikt nie wie, co się z nimi stało ;) Zakładka do książki z nożycami krawieckimi będzie idealnym prezentem dla krawcowej, bo każda doskonale wie, o czym piszemy (zapytajcie! :)) Zakładka wykonana jest z posrebrzanego metalu, w tym zawieszki z ozdobnymi nożycami, oraz szklanych koralików w fiolecie połyskującym miedzianymi refleksami. Wysokość zakładki to ok. 12,5 cm, a długość części ozdobnej to ok. 9 cm. Zakładka zostanie bajecznie opakowana - idealnie do wręczenia w prezencie - w jubilerskie pudełeczko z kokardą, owinięte starannie bibułką i umieszczone w firmowym kartoniku.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Zakładki do książek

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: